Treniruotė tik su jūsų kūno svoriu

Treniruotė tik su jūsų kūno svoriu

Daugelis iš mūsų svajoja turėti tvirtą, atletišką, treniruotą kūną. Na, ar bent jau dauguma tų, kurie sportuoja, trokšta tokio kūno. Šiam tikslui pasiekti buvo sukurta daugiau ar mažiau veiksmingų treniruočių, sukurta begalė sporto priemonių ir treniruoklių. Tiesa, tai, kas yra sudėtinga, nebūtinai yra veiksmingiau už tai, kas paprasta ir prieinama visiems. Norite raumeningesnio kūno? Siūlome išbandyti treniruotes pagal kūno svorį. Treniruotės, naudojant jūsų kūno svorį, yra nepaprastai efektyvios auginant raumenis. Kai kurie gali teigti, kad tai yra dar efektyviau nei daugumai pažįstamų svorių kilnojimas. Iš tikrųjų viskas priklauso nuo poreikių ar tikslų, kuriuos reikia pasiekti. Vargu ar kas gali paneigti, kad mankšta siekiant padidinti funkcinę jėgą yra geresnis sprendimas. Daugelis kūno svorio treniruočių yra susijusios su daugybe pakartojimų, ištvermės ir pagrindinių pratimų. Tačiau tokios treniruotės taip pat turėtų būti susietos su raumenų auginimu. Pažvelgę ​​į gimnastikos kūnus suprasite, kad treniruodamiesi su savo kūno svoriu galite pasiekti įspūdingų rezultatų. Ir ne, jūs tikrai neturite būti gimnastas-ė ar siekti jų meistriškumo. Skirtingai nuo sporto su svoriais, kur paprastai vienu metu stiprinama tik viena raumenų grupė, treniruojantis su savo svoriu iškart atsiranda daugybė svarbių sveikatos komponentų. Širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumas, raumenų ištvermė ir jėga, lankstumas, koordinacija, jėga, greitis, vikrumas – visa tai sustiprinama naudojant tik savo kūną. Pratimai su kūno svoriu neapkrauna jūsų sąnarių taip, kaip daro svorio kėlimo pratimai. Jie ne tik leidžia mūsų sąnariams judėti natūralesne amplitude, bet ir gana efektyviai pakelia bendrą atletiškumo lygį.
Kūno svorio treniruotė pažengusiems reikalauja intensyvios kūno įtampos, kuri padidina jėgą. Treniruotės su jūsų kūno svoriu taip pat veiksmingai užkerta kelią stuburo skausmui, nes stuburą stabilizuojantys raumenys yra apkrauti. Be to, jie yra funkcionalesni (judesiai atliekami arti kasdienės veiklos judesių), sąnariams tenka mažesnė apkrova, todėl traumų tikimybė yra daug mažesnė, lyginant su svorio kilnojimu.

RD4FIT papildų komanda linki Jums geriausių rezultatų sporte. Ir tikimės, kad pateikėme naudingos informacijos.

This Post Has 2 Comments

  1. Emilis

    Norėčiau papildū pigiau, dideliais kiekiais imti

    1. rd4fit

      Sveiki, šiuo metu esame pristabdę prekybą dėl techninių kliūčių. Per šį mėnesį turetume pašalinti nesklandumus bei galėsime pasiūlyti dar geresnes kainas.

Parašykite komentarą