Apie mus

RD4FIT.com yra internetinė papildų parduotuvė, kuri specializuojasi sporto mitybos ir gyvenimo būdo papildų srityje.

„RD4FIT“ buvo įkurta 2020 m

Mūsų tikslas nuo pat pradžių buvo padaryti šią svetainę geriausiu informacijos apie maisto papildus, pasirinkimą ir aptarnavimą internetiniu šaltiniu, kartu teikiant didžiausią papildų super parduotuvę, kad galėtumėte greitai ir lengvai apsipirkti už mažiausią kainą!

• Internetinį prekybos centrą įkūrėme turėdami vieną pagrindinį tikslą: pasiūlyti „RD4FIT“ geriausias kainas, akcijas ir pasiūlymus tiesiai vartotojui!
• Mes siūlome greitą, patikimą pristatymą.
• Mūsų kainodaros filosofija paprasta: „RD4FIT“ geriausia kaina kasdien! Mūsų konkurencingos kainos ir agresyvūs pasiūlymai yra skirti taupyti jūsų pinigus!
• Greitai galime pasiūlyti naujausius ir karščiausius produktus parduoti internete.
• Mes nuolat pridedame daugiau informacijos, kad galėtumete pasiekti savo sveikatos ir fitneso tikslus, pateikdami naujus straipsnius ir reguliariai skelbdami faktus!

Kas mes esame

RD4FIT papildų parduotuvė

Mūsų tikslas yra įkvėpti aktyvius žmones, fitneso entuziastus ir elito sportininkus augti kartu. Nesvarbu, ar esate elito sportininkas, ar savaitgalio karys, ar tiesiog stengiatės išlikti aktyvus, mes padėsime jums pasiekti jūsų tikslus.

Mes koncentruojamės į kokybę, todėl galime užtikrinti, kad mūsų siūlomi papildai yra aukštos kokybės. Be to, mes gauname dideles nuolaidas iš maisto papildų gamintojų ir tiekėjų, todėl galime Jums pasiūlyti optimalią kainą.

Dovydas Juskevicius

Generalinis direktorius

Remigijus Virsila

Marketingo specialistas

RD4FIT

Mūsų kontaktai:
MB MD International
Įmonės kodas: 305649682
V. Kreves pr 10-18
50419 Kaunas, Lietuva
Bankas: PAYSERA
Sąskaitos numeris: LT79 3500 0100 1020 5921
El paštas: contact@rd4fit.com
Tel: LT +37068192339
Tel: EN +37065472565